CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO W GNIEŹNIE

< " Poradnictwo 2020 – perspektywa doradcy i pracodawcy " | " Rozpoczęci Roku Szkolnego klasy pod patronatem firmy Clavey " >


Uroczyste wręczenie uprawnień spawalniczych

Data: 08.09.2017

Centrum Kształcenia Praktycznego w Gnieźnie nieustannie podejmuje działania na rzecz dostosowania kształcenia zawodowego do potrzeb lokalnego rynku pracy. Wykorzystując potencjał placówki, wsparcie Starostwa Powiatowego w Gnieźnie oraz dobrą współpracę z lokalnymi pracodawcami został zrealizowany projekt doposażenia uczniów w kwalifikacje poszukiwane na lokalnym rynku pracy.
Już po raz drugi w tym roku odbyło się uroczyste wręczenie uprawnień spawalniczych dla kolejnej grupy uczniów odbywających praktyczną naukę zawodu w CKP. Uczniowie szkolili się w jednej z wybranych przez siebie metod spawania tj. TIG (9 uczniów) oraz MAG (25 uczniów) wg programu zgodnego z Wytycznymi Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach.
CKP uzyskało również wsparcie firm działających na lokalnym rynku pracy, w formie przekazanych materiałów spawalniczych. Uprawnienia wraz z suplementem w czterech językach i są gwarantem posiadania odpowiedniej wiedzy, umiejętności oraz doświadczenia praktycznego.

GALERIA

< " Poradnictwo 2020 – perspektywa doradcy i pracodawcy " | " Rozpoczęci Roku Szkolnego klasy pod patronatem firmy Clavey " >

 1. O NAS
 2. Aktualności
 3. Archiwum
 4. Kontakt
 1. DOKUMENTY
 2. Statut
 3. Regulamin
 4. Polityka cookies
 1. ZNAJDŹ NAS
 2. Facebook
 3. YouTube
 1. Centrum Kształcenia Praktycznego
  w Gnieźnie
 2. Ul. Juliusza Słowackiego 45 lok. 47
 3. 62-200 Gniezno
 4. (61) 426 53 41
 5. sekretariat@ckp.gniezno.pl

L: 2463